TEK DOKUNUŞLA HAYATA BAĞLANIN

7" dokunmatik renkli ekrana sahip bilgi ve eğlence sistemi Honda CONNECT* sayesinde yeni Jazz`da en sevdiğiniz şarkılara ve arkadaşlarınıza tek dokunuşla bağlanacaksınız.

ÇOK AÇILI GERİ GÖRÜŞ KAMERASI**

Geri vitese geçildiği anda kış bakışı da dahil olmak üzere geniş açılı görüntü seçenekleriyle geri görüş kamerası devreye giriyor ve 7" büyüklüğündeki ekrana yansıyor. Artık otomobilinizi park etmek hiç olmadığı kadar kolay.

GARMIN NAVIGASYON**

Garmin PhotoReal™, yoldayken karşılaşacağınız kavşağı bir fotoğrafla ekrana getiriyor ve döneceğiniz yönü okla işaretleyerek güvenli bir yönlendirme yapıyor. Sistem ayrıca alternatif rotalar, güncel trafik uyarıları, hız limit göstergeleri, 3 boyutlu bina ve arazi gösterme özelliklerini içeriyor.

AHA*

Aha™ uygulaması internet radyosu, Facebook ve Twitter erişimine izin verirken bunun yanında size restoran ve otel bulma gibi imkanlar da sunuyor.

KİŞİSELLEŞTİRİLEBİLİR ANA EKRAN**

En sevdiğiniz fotoğrafı duvar kağıdı olarak yükleip Honda CONNECT`i kişiselleştirebilirsiniz. Ayrıca ana ekranı da tarzınıza uygun seçimler yaparak size özel hale getirebilirsiniz.