Yeni Jazz

Hayata Çok Şey Sığdıranların Vazgeçilmez Yol Arkadaşı
Sadece bir yerden bir yere gitmekle yetinmeyen, hayatına çok şey sığdıran ve dünyanın hızına ayak uyduranların bir yol arkadaşı var: Yeni Honda Jazz

Modern çizgileri, kompakt tasarımı, geniş iç hacmi ve hayatınızı kolaylaştıran birçok özelliğiyle yeni Jazz karşınızda. İçine sığdırdığımız tüm fikirlerle yeni Jazz, hayatınıza sığdırmak istediğiniz her şey için yola çıkmaya hazır.

KOMPAKT VE YETENEKLİ

Yeni Jazz’ın modern tasarımı, pratik ve çok yönlü fikirleri bir araya getiriyor. Geniş iç mekanıyla da, her detayda sizi şaşırtacak özelliklere sahip fonksiyonel bir yaşam alanı sunuyor.

SPOR ÇİZGİLERLE HEYECAN VEREN TARZ

Onun direksiyonuna geçin ve benzersiz bir deneyime hazır olun. İhtiyacınız olan her şeyi elinizin altında bulacaksınız ve kolay okunabilen göstergesi sayesinde tek bakışta her şeyi göreceksiniz. Yeni Jazz’ın kaliteli malzeme ve kumaş kullanılarak hazırlanan kokpiti, tasarımıyla heyecan uyandırıyor. Jazz Dynamic’te ise spor otomobillerden alışkın olduğumuz dikiş detaylara sahip direksiyon, koltuklardaki turuncu dikişlerle tamamlanıyor, ortaya sportif bir ruh çıkıyor. Yeni Jazz, pratik ve fonksiyonel yapısıyla da her detayda sizi düşündüğünü hissettiriyor. Geniş iç hacmi ve akıllı saklama alanlarıyla hayatınızı kolaylaştırıyor.

HAYATINA ÇOK ŞEY SIĞDIRANLAR İÇİN SİHİRLİ KOLTUKLAR

Yeni Jazz, eğlenceli ve dinamik bir sürüş deneyiminin yanı sıra, hayatınızın hızına da uyum sağlıyor. Honda Jazz’a özel “Sihirli Koltuklar”ın oturma minderleri yukarı kalkıyor ve sırtlıkları öne doğru katlanıyor. Tamamen yere yatırılabilen arka koltuklar sayesinde tatile çıkarken yanınıza alacağınız bavullar da, hafta sonu arkadaşlarınızla gideceğiniz piknik için gereken tüm malzemeler de yeni Jazz’ın içine rahatça sığıyor.

HER ŞEYE YER VAR

Kalabalık bir şehirde kompakt, pratik ve çevik bir otomobile sahip olmak sayısız avantajı da yanında getirir. Kusursuz bir sürüş deneyiminin yanı sıra her köşede gizlenmiş bölmeler ve akıllı depolama çözümleriyle sınıfının ötesinde bir iç hacim yeni Jazz’da sizi bekliyor. Tüm ihtiyaçlarınızı sığdırabileceğiniz akıllıca tasarlanmış 1.314 litrelik* geniş bagajıyla yeni Jazz’da, arka koltuklarının da katlanmasıyla birlikte aylık market alışverişinizden çocuklarınızın bisikletlerine kadar her şeye yer var.

Rekler