Yeni Civic Type-R

YARIŞÇI RUH: YENİ CIVIC TYPE R

Benzersiz çizgiler, genlere işleyen yarışçı ruh ve Honda mühendislerinin “mükemmelin ötesinde bir sportif hatchback” yaratma arzusu birleşti, ortaya yolda ve pistte en üst düzeyde sürüş keyfi için geliştirilen Yeni Civic Type R çıktı.

Her detayıyla hayal gücünüzü zorlayan, DNA’sında yarışçı ruhunu taşıyan bir otomobil...

Karşınızda Yeni Civic Type R.

İYİ olmak YETMEZ HER ZAMAN DAHA İYİYE

Sorgulamayı, meydan okumayı, her zaman daha iyi olmayı ve asla yerimizde saymamayı seviyoruz.

Honda mühendislerinin benimsediği bu ilkeler, şu ana kadar edindiğimiz tüm tecrübeleri ve geleceğe yönelik tutkularımızı Yeni Civic Type R’a aktarmamızı sağladı.

Baştan aşağı yeniden tasarladığımız Yeni Civic Type R, size mümkün olan en iyi sürüş keyfini sunmak üzere yola çıkmaya hazır.

PİST YETENEKLERİNE SAHİP BİR YOL OTOMOBİLİ

Genlerindeki yarışçı ruhu yüksek performansa dönüştürmek için tasarlanan kaslı hatlar heyecan uyandırırken, hava akışını optimize eden aerodinamik detaylar Yeni Civic Type R’ın yere basma kuvvetini artırarak üstün yol tutuşu sağlamasına ve yüksek sürat stabilitesini korumasına katkıda bulunuyor.

DUYULARINIZI HAREKETE GEÇİRİN

Safkan sürüş deneyiminin karşılığı Yeni Honda Civic Type R, otomobil ve yol arasında mükemmel bir uyum yakalamanızı sağlar.

Mümkün olan en iyi sürüş deneyimini sunmak için sürüş pozisyonundan araç dinamiklerine kadar her ayrıntıyı düşünen Honda mühendisleri Yeni Civic Type R ile duyularınızı harekete geçirmeye hazır.

Renkler