Her an hayata bağlı, her an eğlenceyle iç içe

Bütün yeni nesil Honda modelleri gibi Honda HR-V de, yeni nesil bilgi ve eğlence multimedya sistemi Honda Connect ile donatıldı. Böylece seyahat esnasında da müziklerinizden veya arkadaşlarınızdan uzak kalmamış oluyorsunuz.

Yeni nesil bilgi ve eğlence sistemi Honda Connect, Wifi Bağlantısı* ve Mobile Wifi Router gibi teknolojiler sayesinde seyahat halindeyken de dış dünya ile kesintisiz şekilde bağlantıda kalmanızı sağlıyor. Honda Connect’in 7” büyüklüğündeki dokunmatik ekranını sevdiğiniz bir fotoğrafla kişiselleştirebilirsiniz. Aha™ radyo özelliği sayesinde belirlemiş olduğunuz rota için kolaylıkla sevdiğiniz bir müziği de atayabiliyorsunuz. Bunun dışında internet üzerinden sağlanan müzik servisleri ve dünyanın herhangi bir yerinde haber, hava durumu ve spor yayını yapan radyo programlarını da yine bu sistem üzerinden dinleyebilirsiniz.

Bluetooth bağlantısı sayesinde akıllı telefonunuzu otomobile entegre Hands Free Telefon Sistemi’ne (HFT) bağlayabiliyorsunuz. Üstelik dokunmatik ekran üzerinden internet tarayıcısına** erişim sağlamak da mümkün. Dahası, MirrorLink*** özelliğine sahip Honda Connect ile, ödüllü Garmin uydu navigasyon da sunuluyor.

 

 

Kişiselleştirilmiş Ana Ekran 
Bluetooth Hands Free Telefon Sistemi (HFT) 
Garmin Navigasyon 
AHA ™ *